Knauf Knauf

Špaktelēšana

Pareizi sagatavotas virsmas

Jebkura sienu vai griestu apdare izskatīsies lieliski, ja tiks veikta pareiza virsmas sagatavošana. Neatkarīgi no tā, vai plānojat krāsot, līmēt tapetes vai kā savādāk dekorēt virsmas, jūs neizvairīsieties no špaktelēšanas soļa. Tas ir viens no svarīgākajiem virsmas sagatavošanas posmiem, no kura ir atkarīgs gan izskats, gan apdares izturība, gan turpmākā darba kvalitāte.

Weiter

Špakteles veidi

Špaktelēšana

Špakteles - tas ir īpašs maisījums sienu virsmas izlīdzināšanai, rievu, plaisu, nelīdzenumu un citu trūkumu slēpšanai. Tādā veidā virsma tiek sagatavota gala apdarei. Špakteli uz apmestas virsmas parasti uzklāj 0 - 3mm biezā slānī un izlīdzina ar špakteļlāpstiņu. Špakteli var izmantot arī kā šuvju aizpildītāju ( ar šuvju armējošu lentu, gan izmantot ģipša plākšņu šuvēs bez armējošās lentas).

Ir 3 galvenie špakteles veidi:

Knauf ražo vairāku veidu špakteles, kas tiek sadalītas kā ģipša plākšņu šuvju špakteles ( lietojamas ar vai bez armējošas lentas) un visas virsmas špakteles, kuras lieto pirms krāsošanas vai tapešu līmēšanas. Plaknes, kas ir nelīdzenas parasti pārklāj ar biezākas kārtas špaktelēm, kuras sauc arī par plānās kārtas apmetumu, piemēram, Multi-Finish.

Uniflott

Uniflott

Kur tiek izmantota Uniflott špaktele?

Lasīt vairāk

Kas ir kvalitatīva pabeigta virsma?

Kas ir kvalitatīva pabeigta virsma?

Kvalitatīvi sagatavotas virsmas jēdzienu bieži saprot atšķirīgi. Gatavojot virsmas apdarei, līgumos un tehniskajās specifikācijās parasti nav minēta skaidra sagatavošanas kvalitāte, tikai abstraktas frāzes, piemēram, "gatavs krāsošanai", "gatavs tapetēm", "gluds", "piemērots sānu apgaismojumam" utt. t. Pēc šādiem aprakstiem, kas nenosaka nekādus kvalitātes kritērijus, nav iespējams noteikt kvalitatīvās virsmas īpašības. Tikmēr praksē, novērtējot ģipša plākšņu optisko attēlu kopā ar, piemēram, marķējumiem uz virsmas, šuvēm starp ģipša plāksnēm utt., Ir jāievēro dažādi un bieži subjektīvi kritēriji.

Lai izvairītos no domstarpībām, ģipša plākšņu un apmesto virsmu apdares darbiem iesakām izmantot Vācijas un Eiropas ģipša ražotāju asociācijas izstrādāto virsmas sagatavošanas līmeņu standartu Q1 - Q4.

Ģipša plākšņu virsmas sagatavošana Q1 līmenī - pamata špaktele.

Q1

Q1 līmenī tiek sagatavotas virsmas, kurām nav optisku prasību gludumam un dekoratīvumam. Q1 līmenis tiek sasniegts, pārklājot un pastiprinot ģipša plākšņu un redzamo ģipša stiprinājumu savienojumus (pašvītņojošās skrūves).

Šādi sagatavota virsma ir piemērota:

 • Flīžu vai plātņu apdarei
 • Biezai apmetuma kārtai

Ja ģipša plākšņu konstrukcija sastāv no vairākiem slāņiem, ir nepieciešams noblīvēt pirmo paneļu slāņu savienojumus, kā arī savienojumus ar citām konstrukcijām. Ielieciet savienojumus ar špakteli, neizmantojot armatūras lenti. Šo slāņu pašvītņojošās galvas nav apmestas. Ja tiek plānota flīžu apdare, ir nepieciešams tikai aizpildīt šuves un savienojumus. Jāizvairās arī no gludināšanas un jārūpējas, lai špaktele netiktu aiz savienojuma malām.

Q1 Sagatavotās virsmas gludums: šādi sagatavotas virsmas, uz kurām neattiecas optiskās un dekoratīvās prasības.

Ģipša plākšņu virsmas sagatavošana Q2 līmenī. Pamata špaktelēšana + platāka šuve.

Q2

Q2 līmenī sagatavotās virsmas atbilst virsmu sagatavošanas standarta prasībām. Šī līmeņa špaktelēšanas mērķis ir izveidot vienmērīgu pāreju no aizšpaktelētās šuves uz plāksnes virsmu. Tas attiecas arī uz stiprinājumiem, iekšējiem un ārējiem stūriem un savienojumiem. Q2 līmeni veido sākotnējā - Q1 špaktelēšana un otrs špaktelēšanas slānis. Pāreja no šuves, iekšējā un ārēja stūra uz plāksnes virsmu kļūst vienmērīga.

Šādi sagatavota virsma ir piemērota:

 • Apmetumiem ar grauda izmēru lielāku par 1mm, ja plākšņu ražotājs to atļauj lietot, speciāli sagatavojot virsmu.
 • Sienu segumiem ar vidēju vai rupju tekstūru, piem. rupjas šķiedras tapetes.
 • Matētām, vidēji smagām un rupjām krāsām. Šī slāņa uzklāšanai jāizmanto biezas faktūras rullītis ar garu spalvu vai ar reljefu.

Uz Q2 sagatavotās virsmas nedrīkst palikt virsmas apstrādes pēdas vai špakteles atlikumi. Ja ir nepieciešams, tad špaktelēto virsmu noslīpē. Lai sasniegtu labu rezultātu Q2 līmenim vēlams izmantot apm. 30-45 cm platas špakteļlāpstiņas. Ir svarīgi zināt, ka ģipša plāksnes virsmai un pāršpaktelētai šuvei ir stipri atšķirīga absorbcija un struktūra. Pat ja šuve ir pareizi un aizšpaktelēta un pārlīdzināta, pēc krāsošanas ir stipri izceļas un ir pamanāma struktūras atšķirība, krāsa pat var mainīt toni. Lai mazinātu šo efektu pirms krāsošanas vienmēr ir nepieciešams gruntēt virsmas, piem. ar Knauf Tiefengrund . Absorbcija starp plāksnes virsmu un aizšpaktelēto šuvi izlīdzināsies un pēc krāsošanas šuves būs mazāk pamanāmas.

Q2 virsmas gludums

Virsma, kas ir sagatavota Q2 līmenī atbilst parastajām prasībām sienu un griestu sagatavošanā. Ja virsma ir sagatavota apdarei, krāsošanai vai tapešu līmēšanai Q2 līmenī, visticamāk būs pamanāmas špaktelētās vietas, it īpaši slīpā sānu apgaismojumā. Šo efektu var samazināt izvēloties sagatavošanas līmeni Q3.

Ģipša plākšņu virsmas sagatavošana Q3 līmenī. Standarta šuvju aizpildīšana + visas virsmas špaktelēšana.

Q3

Virsmas ar augstākām prasībām kā Q2, tie sagatavotas Q3 līmenī. Pēc Q2 kvalitātes sasniegšanas visa virsma tiek nošpaktelēta plānā kārtā (poru aizpildīšana). Virsmu, noklājot ar špakteli, nožāvē un noslīpē.

Q3 līmenis paredzēts:

 • Matētām krāsām, smalkākai apdarei,
 • Sienu pārklājumiem, šķiedru tapetēm,
 • Apmetumiem, kas ir plānāki par 1mm, ja to pieļauj plākšņu ražotājs, speciāli sagatavojot virsmu.

Q3 gatavās virsmas gludums.

Q3 līmeņa prasības ir augstākas kā Q2 līmenim. Virsma ir gludāka, līdzenāka, bez pamanāmām virsmas struktūras izmaiņām. Pārklājot virsmu ar plānu špakteles kārtiņu, slīpā sānu gaismā ir pieļaujams, ka būs pamanāmas šuvju un virsmas apstrādes pēdas.

Ģipša plākšņu virsmas sagatavošana Q4 līmenī. Standarta šuvju špaktelēšana + visas virsmas špaktelēšana vismaz 1mm biezumā.

Q4

Q4 līmenī virsmas tiek sagatavotas ar visaugstākajām vienmērīguma prasībām. Šo līmeni var sasniegt ar plānās kārtas apmetumu vai špakteļmasas kārtu ne mazāku kā 1mm. Atšķirībā no Q3, šeit visa virsma tiek noklāta ar biezāku izlīdzinošo kārtu lai līdz minimumam samazinātu iespēju pēc krāsošanas vai pārklājumiem, slīpā sānu gaismā pamanīt savienojumu vietas vai pārejas. Vislabākos rezultātus var sasniegt pārklājot virsmas ar speciālu špakteli Q-Spray izmantojot PFT tehniku Swing airless vai uzklājot šo špakteli ar rullīti. Izlīdzinošajam slānim vēlams būt 1-2mm biezam. Ja ir nepieciešams, var arī uzklāt otru, plānāku kārtu. Pēc slīpēšanas tiek iegūta gluda un līdzena virsma.

Šādi sagatavota virsma ir piemērota:

 • Vidēji spīdīgā un spīdīgām krāsām
 • Gludiem un plāniem sienu pārklājumiem (metāla šķiedras vai vinila tapetes)

Q4 virsmas gludums.

Q4 līmenis ir atbilstošs augstākajām plaknes un virsmas gluduma prasībām. Tomēr lielas plaknes un virsmas laukumus nav iespējams sagatavot tā, ka mainīgas slīpās gaismas ietekmē nebūs pamanāmas kādas ēnas vai pārejas. Lai samazinātu šādu iespēju jau iepriekš vajag paredzēt kur un kā tiks apgaismota plaknes virsma un izmantot slīpo gaismu jau darba procesa laikā.

Kā izvēlēties pareizo špakteli?

Vispirms būtu jāizlemj, kāds būs galīgais efekts, kādi apdares darbi tiek plānoti pēc špaktelēšanas un kā darbi tiks veikti, manuāli vai mehāniski. Jānovērtē virsma kas tiks špaktelēta un jāizvēlas atbilstošs gruntējums kas ir saderīgs ar špakteli. Lai izvairītos no neskaidrībām starp pasūtītāju un izpildītāju par iedomāto kvalitāti, gan izvēloties materiālus, gan izpildot darbus ieteicams izvairīties no abstraktiem jēdzieniem un kategorizēt cerības atbilstoši Q1-Q4 virsmas sagatavošanas līmeņu standartiem- tie ir labi zināmi Knauf meistariem un konsultantiem.

Lietošanai gatavās polimēru špakteles

Lietošanai gatavas špakteles ir blīvas, krēmveida konsistences, no kurām lielākā daļa ir uz vinila bāzes. Tās ir piemērotas tikai iekšējai apdarei, tām ir lieliskas izlīdzināšanas un saķeres īpašības un tās viegli ir pielietot gan manuāli gan mehāniski. Īpašā špakteles sastāva dēļ līdz minimumam ir samazināta krāteru un burbuļu veidošanās uz virsmas. Taču raksturīgās saraušanās un rukuma dēļ, šīs špakteles ir piemērotas tikai seklu AK veida šuvju špaktelēšanai un parasti tiek izmantotas plānās kārtas apdarei. to žūšanas laiku nosaka apkārtējās vides temperatūra un mitrums telpā. Šāda veida špakteles ir ideāli piemērotas Q3 un Q4 līmeņa sasniegšanai.

Sausas ģipša špakteles

Sausas, pulverveida špakteles ir universālas, tām ir dažādas izmantošanas iespējas: tās ir piemērotas visa veida šuvju aizpildīšanai un visas virsmas izlīdzināšanai. Tās minimāli žūstot saraujas, ir viegli uzklājamas, ātri sacietē un gala rezultāta kvalitāte ir nevainojama. Sausās ģipša špakteles ir plastiskas, tāpēc tās var izturēt lielas slodzes. Izmantojot ģipša plākšņu konstrukciju špaktelēšanai, tās var nodrošināt labāku skaņas izolāciju. Lieliski piemērota Q1-Q2 virsmas sagatavošanas līmeņa sasniegšanai.

Perfect surfaces: vienkāršāka špakteles izvēle

Perfect surfaces: vienkāršāka špakteles izvēle

Piemērotas špakteles izvēle - atbildīgs darbs, no kura ir atkarīgs gala rezultāts un padarīto darbu ilgmūžība. Lai atvieglotu izvēli gan profesionāļiem, gan iesācējiem Knauf ir sadalījis visas pieejamās špakteles trijās kategorijās:

Perfect surfaces klassik - klasiskas, ar gadiem pārbaudītas un kvalitatīvas špakteles, atbilstošas visām vajadzībām. Klassik špaktelēm uzticas profesionāļi, jo rezultāts vienmēr ir nevainojams.

Perfect surfaces plus - šo špakteļu līniju raksturo vēl labāka kvalitāte un ekonomiskums. Jūs sasniegsiet perfektu rezultātu, izmantojot vēl mazāk pūļu un ieekonomēsiet laiku.

Pefect surfaces Top - tās ir špakteles, kas palīdzēs jums sasniegt augstāko virsmas sagatavošanas kvalitāti un nevainojamu nobeiguma apdari.

Lai padarītu izvēli vēl vienkāršāku, mēs esam izstrādājuši visaptverošu produktu ceļvedi un virsmas sagatavošanas simulatoru.

Tiem, kam patīk piekļūt informācijai ar vienu klikšķi - ir sagatavota aplikācija viedtelefonā - Knauf Pefect Surfaces .

Jauno bukletu meklē šeit .

Špaktelēšana. Knauf Q1 - Q4 virsmas sagatavošanas metodika

Špaktelēšana. Knauf Q1 - Q4 virsmas sagatavošanas metodika

Kādai jābūt virsmai – gludai vai strukturētai, perfekti līdzenai vai tomēr ar pieļaujamu nelielu ēnu sānu apgaismojumā?

Veidojot individuālu telpu, katrs īpašnieks vēlas iegūt plānoto rezultātu.

Lai veiksmīgi īstenotu interjera dizaina idejas, jau sākotnējā

apdares darbu plānošanas posmā ir jāzina, kāda būs nobeiguma seguma kārta un apdare, kā arī ir jāprecizē sagatavotās virsmas kvalitāte.

Jauno bukletu meklē šeit .

Kā pareizi izvēlēties špakteli?

Kā pareizi izvēlēties špakteli?

Pirmkārt, jāizlemj, kāds gala rezultāts tiek meklēts, kādi apdares darbi tiek plānoti pēc špaktelēšanas un kā darbi tiks veikti: mehanizēti vai manuāli. Ir nepieciešams noteikt, kāda virsma būs, un izvēlēties piemērotu grunts krāsu, kas ir saderīga ar špakteli. Lai izvairītos no neskaidrībām, iesakām sagatavot virmas atbilstoši Q1-Q4 virsmas sagatavošanas līmeņu standartiem .

Lietošanai gatava polimēra špaktele

Lietošanai gatava špaktele – cieta, krēmīga konsistence, lielākā daļa no tām ir izgatavotas uz vinila bāzes. Tā ir piemēroti tikai iekšējai apdarei, atšķiras ar ļoti labām izlīdzināšanas un saķeres īpašībām, un špaktelēt var gan manuāli, gan mehāniski. Sakarā ar īpašo špakteļu sastāvu virsmas pārklājuma laikā gaisa burbuļu un krāteru parādīšanās varbūtība tiek samazināta līdz minimumam, bet to raksturīgās nosēšanās dēļ šī špaktele ir piemērota tikai seklu ģipša kartona AK tipa šuvju šuvēm un visbiežāk tiek izmantoti kā apdares slāņi. To žāvēšanas laiku nosaka gan apkārtējās vides, gan bāzes temperatūra un telpas mitrums.

Šis špakteles veids ir ideāli piemērots Q3 un Q4 un līmeņa virsmu sagatavošanai.

Sausa ģipša špaktele

Sausa, pulverveida špaktele ir universāla – tai ir dažādi pielietojumi: piemērots šuvju pildīšanai vai visas virsmas pārklāšanai. Tie maz saplīst, tos ir viegli ieeļļot, tie ātri sacietē, un gala rezultāta kvalitāte ir nevainojama. Sausā ģipša špaktāpstiņa ir plastmasas, tāpēc tā iztur lielu slodzi.

Ideāli piemērots virsmas sagatavošanas līmeņa sasniegšanai no Q1 līdz Q2.

Ideālas virsmas: vienkārša špakteļu izvēle

Pareizās špakteles? izvēle ir atbildīgs uzdevums, kas noteiks gan gala rezultātu, gan tā izturību. Lai atvieglotu Jūsu izvēli Knauf sadalīja visas pieejamās špakteļmasas trīs kategorijās:

 • Perfect Surfaces Klassik ir klasiska, laika gaitā pārbaudīta un kvalitatīva špaktele, kas atbilst jebkurām vajadzībām. Klassik špaktelēm uzticas profesionāļi, jo rezultāts vienmēr ir nevainojams.
 • Perfect Surfaces Plus – šo špakteles līniju raksturo vēl labāka kvalitāte un ekonomija. Perfektu rezultātu sasniegsiet ar vēl mazāku piepūli un laiku.
 • Perfect Surfaces Top ir špaktele, kas palīdzēs Jums sasniegt visaugstāko virsmas sagatavošanas kvalitāti un nevainojamus galīgos apdares rezultātus.

Lai veiktu labāko izvēli, mēs esam izstrādājuši visaptverošu produktu rokasgrāmatu un virsmas sagatavošanas simulatoru - Knauf: Knauf Perfect Surfaces

Tiem, kam patīk piekļūt informācijai ar vienu klikšķi, mēs esam sagatavojuši Knauf Perfect Surfaces lietotni - Knauf: Knauf Perfect Surfaces

Kāpēc špakteli?

Špaktelēt var jebkuras virsmas: betonu, apmetumu, ģipša plāksnes un pat koku. Atgādinām, ka virsmas sagatavošanas kvalitātes līmenis ir atkarīgs no turpmākiem apdares darbiem, un no tā ir atkarīga pareizas špaktles un darba gaitas izvēle.

Ir svarīgi atcerēties, ka špaktelēšana palīdz sasniegt gludu virsmu tikai tad, ja iepriekšējie būvniecības un apdares darbu posmi ir veikti rūpīgi un kvalitatīvi: konstrukcijas ir stabilas un nav saplaisājušas, visi elementi ir cieši un vienmērīgi savienoti, detaļas nav atsistas, un uz virsmām neparādās pelējums vai sēne.

Padomi:

 • Ir ļoti svarīgi kontrolēt telpas temperatūru: darba laikā telpas un pamatnes temperatūra nedrīkst būt zemāka par +10 °C.
 • Pirms jauna špakteles slāņa uzklāšanas jāņem vērā žāvēšanas laiks starp atsevišķām darbībām – pārliecinieties, ka apakškārta ir izžuvusi.
 • Ievērojiet norādījumus – tas šķiet acīmredzams solis jebkura veida apdares darbos. Tomēr bieži vien ir vēlams paātrināt žāvēšanas laiku ar mākslīgiem līdzekļiem, veidojot iegrimi, palielinot telpas temperatūru vai sajaucot citas vielas produktā. Mēs to stingri neiesakām darīt – neļaujot špaktelei nožūt, mēs, protams, riskējam sabojāt gala finiša rezultātu, špaktele var atlēkt vai saplaisāt. Labākie žāvēšanas apstākļi tiek nodrošināti pareizi vēdināmā telpā.
 • Atcerieties – nekādā gadījumā špakteli, kas sākusi sacietēt, nedrīkst atšķaidīt ar ūdeni! Sagatavojiet tikai to maisījuma daudzumu, ko jūs varēsiet izlietot, pirms tas sāk sacietēt, samaisiet špakteli tīrā traukā, izmantojot istabas temperatūras ūdeni.
 • Nejauciet kopā dažādus materiālus. Tādā veidā jūs mainīsiet špakteles sākotnējās īpašības, un rezultāts būs neparedzams.

Video

 • Taupi laiku ar Knauf Lightweight tehnoloģiju

  Taupi laiku ar Knauf Lightweight tehnoloģiju

  Taupi laiku un saudzē savu veselību ar Knauf!

  Ar Knauf Lightweight maisījumiem varēsi pārklāt pat līdz 40% lielāku laukumu! Tas viss pateicoties mūsu produktu mazajam blīvumam!
  Skatīties
 • KNAUF šuvju špaktelēšana

  KNAUF šuvju špaktelēšana

  KNAUF šuvju špaktelēšana - malu tipi un šuvju lentes Skatīties
 • Špaktelēšanas tehnoloģija Q1-Q4

  Špaktelēšanas tehnoloģija

  Virsmas kvalitātes pakāpes Q1-Q4 Skatīties
 • Špaktelēšana ar Knauf Q-Spray gatavo špakteļmasu sienām un griestiem

  Špaktelēšana ar Knauf Q-Spray gatavo špakteļmasu sienām un griestiem

  Skatīties

Produkti

Instrumenti špaktelēšanai

Knauf Hopper špakteļmasas dozators

Apraksts

Spachtelrichter Hopper ir ideāli piemērots ar papīru pārklātu Knauf metāla stūru aizsargprofilu ātrai un perfektai pārklāšanai ar gatavajām polimēru špakteļmasām.

Pielietojums

Spachtelrichter Hopper iekārta komplektā ar stūru aizsargprofiliem, kas pārklāti ar papīru, ir efektīva un ļoti ātra sistēma ģipša plākšņu konstrukciju stūru aizsardzības nodrošināšanai.

Vienkāršā un ērtā pielietojuma dēļ vairākkārtīgi pieaug darba ražība, kvalitāte un laika ekonomija.

Īpašības

 • Stingra konstrukcija
 • Viegli un ērti izmantojams
 • Ļoti augsta ražība

Darba gaita

 • Piepildīt Hopper tvertni ar nedaudz atšķaidītu špakteļmasu. Ērtākai un ergonomiskākai lietošanai Hooper tvertni var novietot uz cita spaiņa.
 • Vajadzīgajā garumā nogriezto stūru profilu (piem., Knauf Dallas) izvelk caur tvertni. Tā tiek uzklāta špakteļmasa uz profila vajadzīgajā daudzumā.
 • Profilu ar uzklāto špakteļmasu viegli piespiež pie ģipša plākšņu konstrukcijas stūra un pierullējot piegludina ar ārējo stūru rullīti.
 • No profila malām noņem lieko špakteļmasu.
 • Nākamos apdares darbus var veikt tad, kad špakteļmasa zem stūra profila ir sacietējusi.

Artikula numurs: 00314802

Rullis ar kātu

Apraksts

Īpašs instruments, ar papīru pārklātu metāla stūru aizsargprofilu tīrai un ātrai montāžai.

Pielietojums

Pielietojams ārējo stūru aizsargprofilu (piem., Knauf Dallas) montāžā, lai ļoti ātri un kvalitatīvi aizsargprofilu piestiprinātu, pierullētu un piegludinātu uz ārējā stūra.

Īpašības

 • Izturīgs
 • Viegli izmantojams
 • Ērta un ātra tīrīšana
 • Piegāde komplektā ar kātu

Artikula numurs: 00428118

Špakteļlāpstiņa

Apraksts

Špakteļlāpstiņa ar atsperīgu nerūsējošā tērauda asmeni ar ieapaļotām malām. Alumīnija Z profila krāsots rokturis.

Pielietojums

Izmantojama visas virsmas līdzināšanai, lai sasniegtu Q3- Q4 pakāpes virsmas kvalitāti.

Īpašības

 • Viegla, stingra, izturīga
 • Maināmi asmeņi
 • Ražota Vācijā
 • Roktura pagarinātājs jāiegādājas atsevišķi

Darba gaita

 • Darba laikā jāievēro visas darba drošības prasības.

Artikula numurs:

0521428 – 400 mm

0521429 – 600 mm

0403943 – 800 mm

Swingairless

Apraksts

Augsta spiediena sūknis ar RotaAirless tehnoloģiju.

Pielietojums

 • Dažādas pielietojuma jomas: špakteļmasas, graudaini materiāli līdz 3 mm, krāsas.
 • Kluss, kompakts un jaudīgs.
 • Ērts lietošanai būvlaukumā.
 • Stingra konstrukcija, kas piemērota būvlaukumam.

Īpašības

 • Bezvārsta sūknis – RotaAirless tehnoloģija: uzlabota izsmidzināšanas kvalitāte, pateicoties papildu saspiešanas/sajaukšanas efektam sūknī. Spiediena kontrole, izmantojot digitālo displeju.
 • Tukšgaitas aizsardzība – pagarina sūkņa kalpošanas laiku.
 • Sūknēšanas attālums līdz 30 metriem – elastīga šļūtene ar izliekuma aizsardzību mašīnas izejā

Pielietojums

 • Špakteļmasas
 • Graudaini materiāli līdz 3 mm**
 • Krāsas*

* Lūdzu, pārbaudiet krāsu sastāvu. Nav piemērots krāsām uz šķīdinātāja bāzes

** Ne ar Statoru 306 airless

Artikula numurs: 00451336

Noderīgas sadaļas