Knauf Knauf

Knauf Latvija

Informācija par SIA Knauf

Weiter

SIA Knauf

SIA Knauf, firmas Knauf uzņēmums Latvijā, ir dibināts 1994. gada 4. oktobrī. Kopš 1996. gada Knauf kādreizējā Sauriešu būvmateriālu kombināta ražotņu rekonstrukcijā un modernizācijā ir ieguldījis vairāk nekā 80 miljonus eiro. 1997. gadā Latvijas ražotnē uzsāka metāla profilu izgatavošanu, bet 1998. gadā – ģipša sauso maisījumu ražošanu. 2000. gada septembrī ekspluatācijā ir nodota ģipškartona plākšņu rūpnīca. Latvijas rūpnīcas jauda nodrošina pieprasījumu pēc Knauf produkcijas visā Baltijā. Ar 2006. gadu Latvijā savu darbu uzsāka arī cementa maisījumu ražotne.

Lai vieglāk orientētos plašajā Knauf produktu klāstā, tas ir sadalīts atsevišķās būvmateriālu grupās. Mēs piedāvājam sausās būves sistēmas sienām, starpsienām, griestiem un grīdām; ģipša, cementa un cementa apmetumus uzklāšanai ar roku vai mehanizēti; īpaši ugunsdrošos materiālus Knauf Fireboard; stiprinājumu tehniku un metāla profilus. Visplašākajam patērētāju lokam Knauf ražo flīžu līmes, šuvju aizdares, silikonus, celtniecības un sadzīves ķīmiju. Iegādājoties Knauf produktus, jums vienmēr pieejamas arī jaunākās tehnoloģijas, servisa pakalpojumi, celtniecības procesā izmantojamās mašīnas un instrumenti. Knauf nodrošina kompleksus risinājumus, piedāvājot visus konkrētā darba veikšanai vajadzīgos materiālus no viena ražotāja.

Latvijā Knauf sistēmu kvalitatīvu pielietojumu nodrošina regulārie būvniecības speciālistu semināri Sauriešu apmācību centrā - Knauf Akadēmijā, kā arī uzņēmuma līdzstrādnieku profesionālās konsultācijas būvobjektos, un pastāvīgā Knauf sadarbība ar Latvijas izglītības iestādēm un profesionālajām nozares asociācijām.

Weiter

Weiter

Noderīgas sadaļas