Knauf Knauf

Visiem, kuri būvē un remontē

Weiter

Spēcīga zīmola priekšrocības.

Katra cilvēka labsajūta ir atkarīga ne tikai no dzīvesveida un pozitīvas domāšanas. Dzīves kvalitāti būtiski ietekmē arī atmosfēra un komforta līmenis mājās un darba vietā. Niansēs pārdomāti telpiskie risinājumi, augstvērtīgu tehnoloģiju pieejamība un gaumīgs interjers ļauj mums gūt prieku gan strādājot, gan atpūšoties. Svarīgākais ir pārliecība, ka tieši sev piemērotākās un labākās vides radīšanā daudz varam paveikt mēs paši.

Knauf apzinās kvalitatīvu, ekoloģisku, augstvērtīgu un drošu produktu nozīmi, tāpēc piedāvā mūsdienīgus celtniecības materiālus un sistēmas „no A līdz Z” - dažādu izmēru un pielietojuma būvplāksnes, un celtniecības produktus ar speciālām īpašībām. Tie ir ērti un vienkārši lietojami gan profesionāļiem, gan cilvēkiem, kuri gatavi uzsākt pirmos remontdarbus mūžā.

Pateicoties sausās būves sistēmām, apjomīgajam produktu un piederumu klāstam, Knauf sistēmas ir izmantojamas visās ēkas zonās un piemērojamas visām būvniecības prasībām, tā ļaujot realizēt jaunas un radošas telpas elementu, formu un funkciju idejas.

Knauf dod iespēju rast ekonomiskus un modernus risinājumus gan jaunbūvēs, gan arī vecās ēkās, kurās jāveic nozīmīgi rekonstrukcijas darbi. Knauf produkti ir stabils garants iekšdarbu un ārdarbu kvalitātei – tie nodrošina ēku apdares daudzveidību, praktisko un vizuālo kvalitāti, ekoloģiskumu, kā arī ļauj samazināt Jūsu tēriņus, risinot telpu apdares uzdevumus ar optimālākajām konstrukcijām un mūsdienīgām tehnoloģijām.

Izmantojiet visas spēcīga zīmola priekšrocības!

Noderīgas sadaļas