Knauf Knauf

Tirgotājiem

Weiter

Spēcīga zīmola priekšrocības.

Pateicoties produktu augstajai kvalitātei un to savstarpējai saderībai, Knauf ražotajai produkcijai ir liels pieprasījums visā pasaulē. Arī Latvija un Baltijas valstis nav izņēmums.

Knauf produktus iedala atsevišķās būvmateriālu grupās. Mēs piedāvājam sausās būves sistēmas sienām, griestiem un grīdām, to skaitā arī stiprinājumu tehniku un metāla profilus, kā arī ģipša, cementa apmetumus (uzklāšanai ar rokām vai mehanizēti). Tāpat pieejami arī ugunsdroši, skaņu izolējoši, pret mitrumu noturīgi un siltumizolējoši materiāli. Visplašākajam patērētāju lokam Knauf ražo flīžu līmes, šuvju aizdares, silikonus, celtniecības un sadzīves ķīmiju.

Iegādājoties Knauf produktus, Jums vienmēr ir pieejamas arī jaunākās tehnoloģijas un augstvērtīgs serviss.

Visus vajadzīgos materiālus konkrētu darbu veikšanai Knauf spēj piedāvāt no viena ražotāja. Tādējādi produktu savstarpējā saderība nodrošina visaugstākās kvalitātes darba rezultātus, kas ir svarīgi Jūsu klientiem - pircējiem.

Izmantojiet visas spēcīga zīmola priekšrocības!

E-Knauf

E-Knauf ir pasūtījumu sistēma, kas palīdz Jums ietaupīt laiku un atvieglo darbu. Visa nepieciešamā pasūtījumu informācija vienā vietā - cenas, produkti, piedāvājumi, informācija par pasūtījumu.

Noderīgas sadaļas