Knauf Knauf

Uzņēmuma darbinieki

Knauf info centrs

Tālrunis: 67032999; e-pasts:

info@knauf.lv
Weiter

Tirdzniecības vadītāji

Jānis Roze
tirdzniecības vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032977
e-pasts: roze.janis@knauf.lv

Oskars Rudzītis
objektu nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: rudzitis.oskars@knauf.lv

Tirdzniecības pārstāvji

Dzintars Šulcs
tirdzniecības pārstāvis

Apmetumu un lejamo grīdu objektu vadība, sadarbība ar būvfirmām,
arhitektiem, tirgotājiem, cenu piedāvājumi, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032998
e-pasts: sulcs.dzintars@knauf.lv

Ģirts Kampars
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar būvfirmām, arhitektiem, tirgotājiem;
cenu piedāvājumi un tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: kampars.girts@knauf.lv

Juris Tensbergs
tirdzniecības pārstāvis

DIY produktu grupa, sadarbība ar tirgotājiem, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: tensbergs.juris@knauf.lv

Andrejs Filipovs
tirdzniecības pārstāvis

DIY produktu grupa, sadarbība ar tirgotājiem, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032998
e-pasts: filipovs.andrejs@knauf.lv

Ivars Zapoļskis
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar arhitektiem

Tālrunis: +371 6 7032924
e-pasts: zapolskis.ivars@knauf.lv

Mārtiņš Moruzs
tirdzniecības pārstāvis

PFT (celtniecības tehnika) tirdzniecības pārstāvis

Tālrunis: +371 6 7032910
e-pasts: moruzs.martins@knauf.lv

Kristaps Puļķis
tirdzniecības pārstāvis

FireWin produktu grupas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: pulkis.kristaps@knauf.lv

Praktiskā apmācība

Ēriks Tolčanicins
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar tirgotājiem un objektiem
(apmetumi un špakteles), tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032999
e-pasts: tolcanicins.eriks@knauf.lv

Pēteris Lesničenoks
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar objektiem (sausā būve), tehniskās konsultācijas


Tālrunis: +371 6 7032924
e-pasts: lesnicenoks.peteris@knauf.lv

Arnis Krūze
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar objektiem (apmetumi un fasādes, lejamās grīdas),
tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: kruze.arnis@knauf.lv

Loģistika
Jānis Ozoliņš
loģistikas nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032920
e-pasts: Ozolins.Janis@knauf.lv

Iepirkumi
Signe Raupe
iepirkumu nodaļas vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032976
e-pasts: raupe.signe@knauf.lv

Mārketings
Inga Skaistkalne
mārketinga speciāliste

Tālrunis: +371 6 7032942
e-pasts: skaistkalne.inga@knauf.lv

Produktu tehniskie pārstāvji
Andris Veinbergs
tehniskais vadītājs



Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: veinbergs.andris@knauf.lv

Artūrs Priedītis
kvalitātes vadītājs

Sistēmu un materiālu sertificēšana

Tālrunis: +371 6 7032906
e-pasts: prieditis.arturs@knauf.lv