Knauf Knauf

Uzņēmuma darbinieki

Knauf info centrs

Tālrunis: 67032999; e-pasts:

info@knauf.lv
Weiter

Tirdzniecības vadītāji

Juris Tensbergs
tirdzniecības nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: juris.tensbergs@knauf.com

Oskars Rudzītis
objektu nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: oskars.rudzitis@knauf.com

Tirdzniecības pārstāvji

Dzintars Šulcs
tirdzniecības pārstāvis

Apmetumu un lejamo grīdu objektu vadība, sadarbība ar būvfirmām,
arhitektiem, tirgotājiem, cenu piedāvājumi, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032998
e-pasts: dzintars.sulcs@knauf.com

Ģirts Kampars
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar būvfirmām, arhitektiem, tirgotājiem;
cenu piedāvājumi un tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: girts.kampars@knauf.com

Ivars Zapoļskis
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar arhitektiem

Tālrunis: +371 6 7032924
e-pasts: ivars.zapolskis@knauf.com

Mārtiņš Moruzs
tirdzniecības pārstāvis

PFT (celtniecības tehnika) tirdzniecības pārstāvis

Tālrunis: +371 6 7032910
e-pasts: martins.moruzs@pft.net

Kristaps Puļķis
tirdzniecības pārstāvis

FireWin produktu grupas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: kristaps.pulkis@knauf.com

Elīna Zēmele
tirdzniecības projektu speciāliste

Tālrunis: +371 67032975
e-pasts: Elina.Zemele@knauf.com

Mārketings

Inga Skaistkalne
mārketinga vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032942
e-pasts: inga.skaistkalne@knauf.com

Praktiskā apmācība

Ēriks Tolčanicins
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar tirgotājiem un objektiem
(apmetumi un špakteles), tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032999
e-pasts: eriks.tolcanicins@knauf.com

Arnis Krūze
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar objektiem (apmetumi un fasādes, lejamās grīdas),
tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: arnis.kruze@knauf.com

Loģistika

Jeļena Derevjanko
loģistikas nodaļas vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032992
e-pasts: Jelena.Derevjanko@knauf.com

Iepirkumi
Signe Raupe
iepirkumu nodaļas vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032976
e-pasts: signe.raupe@knauf.com

Produktu tehniskie pārstāvji

Andris Veinbergs
tehniskais vadītājs



Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: andris.veinbergs@knauf.com

Artūrs Priedītis
kvalitātes vadītājs

Sistēmu un materiālu sertificēšana

Tālrunis: +371 6 7032906
e-pasts: arturs.prieditis@knauf.com

Birojs

Inga Gladeviča
biroja vadītāja / vadības asistente

Tālrunis: +371 6 7032968
e-pasts: inga.gladevica@knauf.com

Personāls

Ance Saulīte
Baltijas personāla vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032983
e-pasts: ance.saulite@knauf.com

Liene Tomariņa
personāla vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032911
e-pasts: liene.tomarina@knauf.com

Rūpnīcas vadība

Arnis Ivanovs
rūpnīcas direktors

Tālrunis: +371 6 7032966
e-pasts: arnis.ivanovs@knauf.com

Dace Grinberga
rūpnīcas direktora asistente

Tālrunis: +371 6 7032930
e-pasts: dace.grinberga@knauf.com