Knauf Knauf

Uzņēmuma darbinieki

Knauf info centrs

Tālrunis: 67032999; e-pasts:

info@knauf.lv
Weiter

Tirdzniecības vadītāji

Jānis Roze
tirdzniecības vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032977
e-pasts: janis.roze@knauf.com

Oskars Rudzītis
objektu nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: oskars.rudzitis@knauf.com

Tirdzniecības pārstāvji

Dzintars Šulcs
tirdzniecības pārstāvis

Apmetumu un lejamo grīdu objektu vadība, sadarbība ar būvfirmām,
arhitektiem, tirgotājiem, cenu piedāvājumi, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032998
e-pasts: dzintars.sulcs@knauf.com

Ģirts Kampars
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar būvfirmām, arhitektiem, tirgotājiem;
cenu piedāvājumi un tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032988
e-pasts: girts.kampars@knauf.com

Juris Tensbergs
tirdzniecības pārstāvis

DIY produktu grupa, sadarbība ar tirgotājiem, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: juris.tensbergs@knauf.com

Andrejs Filipovs
tirdzniecības pārstāvis

DIY produktu grupa, sadarbība ar tirgotājiem, tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032998
e-pasts: andrejs.filipovs@knauf.com

Ivars Zapoļskis
tirdzniecības pārstāvis

Sadarbība ar arhitektiem

Tālrunis: +371 6 7032924
e-pasts: ivars.zapolskis@knauf.com

Mārtiņš Moruzs
tirdzniecības pārstāvis

PFT (celtniecības tehnika) tirdzniecības pārstāvis

Tālrunis: +371 6 7032910
e-pasts: martins.moruzs@pft.net

Kristaps Puļķis
tirdzniecības pārstāvis

FireWin produktu grupas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: kristaps.pulkis@knauf.com

Mārketings
Inga Skaistkalne
mārketinga speciāliste

Tālrunis: +371 6 7032942
e-pasts: inga.skaistkalne@knauf.com

Praktiskā apmācība

Ēriks Tolčanicins
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar tirgotājiem un objektiem
(apmetumi un špakteles), tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032999
e-pasts: eriks.tolcanicins@knauf.com

Pēteris Lesničenoks
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar objektiem (sausā būve), tehniskās konsultācijas


Tālrunis: +371 6 7032924
e-pasts: peteris.lesnicenoks@knauf.com

Arnis Krūze
praktiskās apmācības meistars

Darbs ar objektiem (apmetumi un fasādes, lejamās grīdas),
tehniskās konsultācijas

Tālrunis: +371 6 7032925
e-pasts: arnis.kruze@knauf.com

Loģistika
Jānis Ozoliņš
loģistikas nodaļas vadītājs

Tālrunis: +371 6 7032920
e-pasts: Janis.Ozolins@knauf.com

Iepirkumi
Signe Raupe
iepirkumu nodaļas vadītāja

Tālrunis: +371 6 7032976
e-pasts: signe.raupe@knauf.com

Produktu tehniskie pārstāvji

Andris Veinbergs
tehniskais vadītājs



Tālrunis: +371 6 7032958
e-pasts: andris.veinbergs@knauf.com

Artūrs Priedītis
kvalitātes vadītājs

Sistēmu un materiālu sertificēšana

Tālrunis: +371 6 7032906
e-pasts: arturs.prieditis@knauf.com