Knauf Knauf

Par mums

Atbildība, inovācijas, sasniegumi

Weiter

Stipra ģimene visos laikos ir bijusi milzu vērtība

No saliedētas ģimenes nāk spēcīgas personības. Cieņa un mīlestība, kas savstarpēji saista dažādu paaudžu ģimenes locekļus, stiprina dzimtas tradīcijas, sniedz atbalstu dažādās dzīves situācijās, palīdz justies droši un stabili, kā arī rosina uz radošām domām un ideju veiksmīgu realizēšanu. Un nevienam nav noslēpums, ka dažkārt ģimeniskas sajūtas valda ne tikai starp radiniekiem vai tuviem draugiem, bet arī darba kolēģiem un biznesa partneriem.

Knauf ir ģimenes uzņēmums. Starptautiski atzīts, ar iniciatīvu apveltīts būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs, kuru raksturo talants un uzdrīkstēšanās saskatīt nākotnes perspektīvas, inovāciju un investīciju iespējas, kā arī spēja ātri pieņemt pareizos lēmumus, ieklausoties Knauf darbinieku vērtīgajās idejās.

Izaudzis no tradicionāla ģipša ražošanas uzņēmuma, šobrīd Knauf ir viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Gan profesionāļi, gan amatieri visā pasaulē zina, atzīst un plaši izmanto ģipškartona, ģipša šķiedras, cementa un akustiskās plāksnes, sausos ģipša un kaļķa - cementa maisījumus iekšdarbiem un ārdarbiem, kā arī fasādes siltināšanas materiālus.

Katrs Knauf klients ir īpašs. Uzņēmuma un klienta attiecību pamatā ir patiesa ieinteresētība, atbildība un godīgums, kas ved pie savstarpējas uzticēšanās. Profesionālas konsultācijas par kvalitatīviem produktiem un būvniecības sistēmām, pakalpojumi, kas sekmē ekonomisku būvniecību, kā arī modernu tehnisko iekārtu izmantošana un pastāvīga uzlabošana raksturo Knauf ceļu vispasaules būvniecības tirgus apgūšanā.

Knauf vienmēr ir apzinājies, ka nākotne balstās ne tikai uz tehnoloģiskiem sasniegumiem un inovācijām, bet glabājas arī talantīgu un augsti motivētu darbinieku rokās. Tāpēc uzņēmumā valda uz spēcīgiem stūrakmeņiem būvēta ģimenes kultūra: vienam no otra mācīties, turēties kopā, nodot zināšanas, uzņemties padomdevēja lomu, mērķu sasniegšanai izmantot ātrus, tiešus un godīgus ceļus, radīt ko īpašu un paliekošu.

Weiter

Weiter

 • Ilgtspējīga Būvniecība

  Ilgtspējīga Būvniecība

  Knauf stiprina sadarbību ar Ilgtspējīgas Būvniecības padomi Lasīt vairāk
 • Kvalitātes vadība

  Kvalitātes vadība

  Augstvērtīgi produkti Lasīt vairāk
 • Tava karjera Knauf

  Tava karjera Knauf

  SIA Knauf vakances Lasīt vairāk
 • Jaunumi

  Jaunumi

  Knauf vārds saistās ar uzticami augstu kvalitāti, un tas ir pamatoti Lasīt vairāk