Knauf Knauf
atpakaļ

Latvija uzvar Knauf Junior Trophy

Latvija uzvar Knauf Junior Trophy

Šī gada pavasarī Šveicē norisinājās ikgadējais konkurss jaunajiem būvniecības profesionāļiem Knauf Junior Trophy 2011. Latviju konkursā pārstāvēja Aleksejs Žarkovs un Māris Pedecs, kas pirms tam godam izturēja atlasi. Kopā ar sacensību dalībniekiem uz Šveici devās arī SIA Knauf tehniskais vadītājs Andris Veinbergs un Sandra Miklaševiča no Rīgas Būvniecības vidusskolas.

Starptautiskajās sacensībās jaunajiem speciālistiem bija jāpierāda savas teorētiskās un praktiskās zināšanas, montējot W111 sistēmas starpsienas, izveidojot revīzijas lūkas atveri, uzstādot metāla stūra šinas un špaktelējot šuves atbilstoši Q2 prasībām. Pirms došanās uz Šveici konkursa dalībnieki tam pastiprināti gatavojās Knauf Akadēmijā.

Sacensībās Latvijas dalībnieki parādīja lielisku sniegumu, iegūstot dalītu pirmo vietu ar Šveices komandu un izkonkurējot Lietuvas, Igaunijas, Austrijas, Polijas u.c. valstu komandas.

Līdztekus spraigajām sacensībām Latvijas pārstāvjiem bija iespēja baudīt arī plašu ārpuskonkursa aktivitāšu programmu – gan iepazīt Šveices nacionālās kultūras bagātības un tradīcijas, gan vērot skaistos kalnus un ezerus, gan baudīt gardus vietējos ēdienus, gan priecāties par Lucernas seno arhitektūru.

2012. gadā Knauf Junior Trophy norisināsies Latvijā, kad jaunajiem un daudzsološajiem meistariem atkal būs iespēja pierādīt savas spējas būvniecības nozarē.