Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf - NATO samita preses centrā

Knauf - NATO samita preses centrā

28. un 29. novembrī Latvijā notika NATO samits – NATO valstu un valdību vadītāju sanāksme, par kuras galveno norises vietu izvēlējās Olimpisko sporta centru Rīgā, Grostonas ielā 6b.

Olimpiskais sporta centrs astoņu mēnešu laikā tika pielāgots 26 NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes veiksmīgai norisei. Rekonstrukcijas laikā Olimpiskajam sporta centram tika izbūvētas divas papildus piebūves, ar kopējo kvadratūru 6000 kvadrātmetru, kuras samita laikā izmantoja sanāksmju telpām un preses centram.

Lai Olimpiskajā sporta centrā nodrošinātu skaņas izolācijas un drošības prasības, būvniecības procesā izmantoja uzņēmuma Knauf ražotās akustiskās starpsienu sistēmas W145 un W152 ar jaunievedumu Latvijas tirgū – īpaši izturīgo Knauf Blue ģipškartona plāksni. Preses centra griestu konstrukcijām izvēlējās Knauf D112 un D116 akustisko griestu sistēmas, savukārt, īpašām vajadzībām pielietoja īpašo sistēmu Knauf K 375 jeb Telpa-telpā, kas nodrošināja iespēju esošajā centra hallē izveidot atsevišķu, neatkarīgu telpu.

Tālākā nākotnē abas NATO samita piebūvēs iekārtos biroju telpas un izbūvēs peldbaseinu, lai uzlabotu sportošanas iespējas valstī.