Knauf Knauf
atpakaļ

KJT 2013 noskaidro labākos

KJT 2013 noskaidro labākos

No 5. līdz 8. jūnijam Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē norisinājās 8. Starptautiskais sausās būves konkurss Knauf Junior Trophy 2013. Šis konkurss ir unikāla iespēja profesionālās apmācības studentiem un arodskolniekiem sacensties ar vienaudžiem no citām valstīm un apmainīties pieredzēm un zināšanām, vienlaikus mācoties daudz jauna ne tikai par sausās būves specifiku, bet arī iepazīstot valsti, kurā konkurss notiek.

Latviju konkursā pārstāvēja Edgars Sidorovs un Andrejs Babuškins no Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas pasniedzēja Aleksandra Boginska vadībā. Kā ierasts, sacensības sastāvēja no teorētiskās daļas par sausās būves specifiku un praktiskās daļas, kurā jaunajiem profesionāļiem bija jāuzbūvē brīvi stāvoša sienas konstrukcija atbilstoši praktiskajam uzdevumam.

Šā gada konkursa uzvarētāju gods tika Austrijas pārstāvjiem, otrie un trešie – mūsu kaimiņi lietuvieši un jaunieši no Slovēnijas. Puiši no Latvijas izcīnīja godpilno 6. vietu. Apsveicam visus dalībniekus ar panākumiem!