Knauf Knauf
atpakaļ

Uzlabots Knauf Betokontakt grunts iepakojums

Uzlabots Knauf Betokontakt grunts iepakojums

1968.gadā Knauf uzsāka ražot Betokontakt – saķeres grunti betona virsmām pirms ģipša apmetuma. Jau 50 gadus šis produkts sevi pierāda kā neaizstājamu materiālu augstākās kvalitātes būvdarbos, kuru mērķis ir no sienas neatdalāms, ilgmūžīgs apmetums.

Šogad uzņēmums produktam Betokontakt ir atjauninājis gan iepakojumu, gan produkta formulu, tādējādi rūpējoties par cilvēkiem un apkārtējo vidi. Saķeres grunts atjauninātā formula ir ilgtspējīgs ekonomisko un ekoloģisko standartu risinājums, jo nesatur ne šķīdinātajus, ne gaistošas vielas un atbilst stingriem emisijas kritērijiem saskaņā ar EMICODE EC 1+. Turklāt atjaunotajam Betokontakt ir mazāks patēriņš uz 1m2 - tagad ar to pašu produkta daudzumu iespējams apstrādāt lielāku virsmas platību.

Jaunajam Betokontak ir ergonomiskāks iepakojums, kas nodrošina tā ērtāku nešanu un turēšanu rokās. Tagad produkta pildījuma līmenis spainī ir zemāks, to ir vienkāršāk samaisīt, un materiāla pāršļakstīšanās pāri spaiņa malai ir maz iespējama. Jūsu ieguvums - ērtāka lietošana un tīrāka darba vieta!

Atjaunota informācija par Knauf Betokontakt atrodama šeit:

Knauf Betokontakt tehniskā lapa

Knauf Betokontakt atbilstības deklarācija

Knauf Betkontakt drošības datu lapa