Knauf Knauf

Būvniekiem

Weiter

Spēcīga zīmola priekšrocības.

Knauf ražotā produkcija ir kompetentu Latvijas lietpratēju un vācu profesionāļu daudzos gados gūtās pieredzes un jaunrades rezultāts. Knauf rūpniecības uzņēmumu grupas produkti atbilst gan Latvijas, gan Eiropas augstajiem standartiem un ir videi draudzīgi.

Izmantojot mūsu produkciju, iegūstat uzticamu jūsu celto objektu un konstrukciju kvalitāti, varat būt pārliecināti par to drošību un izturību.

Izmantojot Knauf būvmateriālus, Rīgā un visā Latvijā ir tapuši lieli un nozīmīgi objekti: Latvijas Nacionālās operas Mazā zāle, Rātsnams, Arēna Rīga, 2006.gada NATO sammita sanāksmju un preses centra telpas, Ventspils bibliotēka, Mežaparka estrāde, Ventspils inovāciju centrs, Latgales vēstniecība “Gors” Vidzemes olimpiskais centrs Valmierā un daudzi citi.

Lai stiprinātu mūsu sadarbības partneru un būvniecības nozares studentu teorētiskās zināšanas un praktisko pieredzi par mūsdienīgiem, kvalitatīviem celtniecības materiāliem un sistēmām, Knauf mācību centrā „Knauf Akadēmija” tiek organizēti mācību kursi un semināri.

Izmantojiet visas spēcīga zīmola priekšrocības!

Noderīgas sadaļas