Knauf Knauf

Starptautisks konkurss

Latvijā

Knauf Junior Trophy

Knauf Junior Trophy ir uzņēmuma Knauf idejiski radīts, attīstīts un organizēts starptautiska mēroga konkurss sausās būves jomā celtniecības arodskolu studentiem.

Weiter

Konkursa galvenais mērķis

Konkursa galvenais mērķis ir Knauf sausās būves sistēmas priekšrocību popularizēšana būvniecības specialitātes studentu vidū arodskolās. Tas ir nopietns izaicinājums jaunajiem, daudzsološajiem meistariem pārbaudīt un pierādīt savas spējas būvniecības nozarē.

Pirmais Knauf Junior Trophy konkurss norisinājās 2000. gadā Latvijā. 12 pastāvēšanas gadu laikā jauno profesionāļu sacensība ir pulcējusi dalībniekus arī Igaunijā, Polijā, Serbijā, Horvātijā, Austrijā un Šveicē. Pateicoties Latvijas konkursantu uzvarai pērn Šveicē, šī gada jūnijā Knauf Junior Trophy atkal notika Latvijā.

Starptautiskā celtniecības arodskolu studentu sausās būves konkursā KJT 2012, apsteidzot Lietuvas un Austrijas pārstāvjus, uzvaru izcīnīja Latvijas komanda – Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas studenti Aleksandrs Pasečniks un Staņislavs Stankevičs.

Seko Facebook