Knauf Knauf
atpakaļ

Uzcel savu baznīcu

Uzcel savu baznīcu

2001. gadā Bauskas novada Bruknas muižā Kalna svētību kopienas dibinātājs un vadītājs Andrejs Mediņš izveidoja rehabilitācijas centru dažādu atkarību vajātiem cilvēkiem. Organizācijas mērķis ir ar garīgās pieredzes un darba terapijas spēku palīdzēt cilvēkiem atrast dzīvē tādu ceļu, kas apskaidrotu prātu un attīrītu dvēseli. Kopienas 11 gadu pastāvēšanas laikā ir sniegta palīdzība ne tikai daudziem dzīves pabērniem, bet arī pašai muižas ēkai, kas rūpīga darba rezultātā ir atguvusi savu cēlumu un skaistumu.

Paralēli ikdienas dzīvei Kalna svētību kopienā ik gadu notiek arī dažādu organizāciju jauniešu un bērnu kristīgās nometnes vasarās, svētceļojumi, mūzikas un deju koncerti Bruknas muižā, Bībeles un drāmas nodarbības, mākslinieku un Pūdnīku skūlas plenēri, Renesanses dārza svētki un citi mākslas, mūzikas un garīguma piesātināti pasākumi.

2011. gada 31. maijā tika sākta baznīcas būve Bruknā, jo muižā esošā kapela ir kļuvusi par mazu un šauru apjomīgajai garīgās kalpošanas praksei. Atsaucoties kopienas aicinājumam un atbalstot tās humānos mērķus, uzņēmums Knauf ziedoja ģipsi apustuļu skulpturālās grupas izveidei.

25. augustā Bruknā norisinājās labdarības lielkoncerts “Uzcel savu baznīcu”, kurā piedalījās tādi Latvijā iemīļoti mūziķi kā Renārs Kaupers, koris ,,Kamēr", Goran Gora, Ieva Kerēvica un Putnu Balle, savukārt radošajās darbnīcās strādāja mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces, Jānis Streičs un daudzas citas radošas personības.