Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf - Vācijas Tautsaimniecības balvai

Knauf - Vācijas Tautsaimniecības balvai

Sadarbībā ar Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameru, jau desmito reizi Latvijā tiek piešķirta Vācijas Tautsaimniecības balva, kuras mērķis ir veicināt Vācijas un Latvijas saimniecisko sakaru pozitīvu attīstību, motivēt Latvijas uzņēmumus sadarbībai ar vācu partneriem, kā arī stimulēt vēl aktīvāk ražot un eksportēt, vienlaicīgi uzlabojot produkcijas kvalitāti un dizainu.

Balvas iegūšanai uzņēmumi tiek vērtēti pēc vairākiem kritērijiem:

  • ievērojamiem sasniegumiem eksporta apjomu palielināšanā uz Vāciju;
  • panākumiem produktu kvalitātes uzlabošanā un ražošanas procesu attīstībā;
  • jaunu eksporta produktu attīstīšanā un jau esošās produkcijas pielāgošanā Vācijas tirgus prasībā;
  • nopelniem Vācijas un Latvijas ekonomisko attiecību attīstīšanā.

Kā atsevišķa kategorija balvas saņemšanai ir Energoefektivitāte, kurā pretendentiem būtiski parādīt sevi kā aktīvus uzņēmumus energoefektivitātes veicināšanā, inovatīvā pieejā enerģijas taupīšanai un “zaļās” domāšanas veicināšanai sabiedrībā.

Tā kā SIA Knauf saistīts ar Vāciju, Latvijas uzņēmums ar gandarījumu uzņēmies viena no atbalstītāja lomām šajā sacensībā. Pateicoties sponsoru atbalstam, konkursa uzvarētājs iegūst ne tikai naudas balvu, bet arī iespēju papildināt zināšanas, dibināt jaunus biznesa kontaktus vai piedalīties starptautiskā izstādē Vācijā, kā arī vairot uzņēmuma publicitāti vietējos un Vācijas masu medijos.