Knauf Knauf
atpakaļ

KNAUF - uzņēmumu Reputācijas topā

KNAUF - uzņēmumu Reputācijas topā

Laikraksta Diena un Nords Porter Novelli veidotais uzņēmumu Reputācijas tops jau trešo gadu mērīja un jūnijā publicēja Latvijas uzņēmumu reputāciju topu, piedāvājot Latvijā un Baltijā vienīgo reputācijas reitingu sistēmu un reputācijas izpētes iespēju. Uzņēmums Knauf 2007. gadā ierindojās topa 1. vietā ieguves un apstrādes rūpniecības nozarē. Uzņēmums tika vērtēts kā darba devējs, izvērtēta arī tā komunikācija ar sabiedrību, nākotnes perspektīvas, produkti un pakalpojumi, sociālā atbildība un starptautiskā orientācija, kas kopumā apliecina uzņēmuma labo un stabilo reputāciju.

Reputācijas tops ir kļuvis par ļoti būtisku tirgus notikumu barometru, skaidri attēlojot dažādu tirgus svārstību un aktivitāšu ietekmi uz reputācijas reitingiem, kas dod iespēju uzņēmumiem novērot savas reputācijas izaugsmi un kritumus.

Sadarbībā ar sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS 1000 Latvijas iedzīvotāji, 400 uzņēmēji un 30 eksperti ir vērtējuši Latvijas uzņēmumus. Pētījumā iekļautie parametri ļauj noteikt un detalizēti apskatīt reputāciju veidojošus faktorus, kā arī, izmantojot dažādus demogrāfisko grupu dalījumus, noteikt kurās auditorijās uzņēmumam ir labāka vai sliktāka reputācija.