Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf ģipškartona plākšņu ražotne

Knauf ģipškartona plākšņu ražotne

Vairāk nekā 60 aktīvas darbības gados uzņēmums Knauf ir ievērojami paplašinājies un kļuvis par starptautisku firmu ar meitas uzņēmumiem un nodaļām gandrīz visās Eiropas valstīs, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā. Vairāk nekā 90 Knauf uzņēmumos un nodaļās ir nodarbināti aptuveni 10 000 speciālistu. Ģipša būvmateriālu ražošanas un produkcijas eksportēšanas apjomu ziņā Knauf ir viena no vadošajām firmām Eiropā un pašlaik tā plāno izveidot ražotnes arī Āzijā un Dienvidamerikā.

Knauf Marketing Riga SIA ir firmas Knauf meitas uzņēmums Latvijā, kas dibināts 1994. gada 4. oktobrī. Pēc tam tika iegūtas kapitāla daļas privatizētajā A/S Sauriešu būvmateriālu kombināts un tam piegulošajās ģipša atradnēs. 1997. gadā Sauriešos tika uzsākta metāla profilu un 1998. gadā Knauf ģipša sauso maisījumu ražošana.

Šogad 15. jūnijā, ekspluatācijai tika nodota Knauf Marketing Riga ģipškartona plākšņu ražotne. Gada laikā uzbūvētajā objektā, kas atbilst visām mūsdienu būvmateriālu ražošanas normatīviem ir investēti vairāk kā 7 miljoni latu. Sauriešu ģipškartona plākšņu ražotnes jaudas spēj nodrošināt pieprasījumu pēc šīs Knauf produkcijas visā Baltijā.

Cilvēks 90% no savas dzīves laika pavada telpās. Ģipša būvmateriāli spēj regulēt gaisa mitruma un temperatūru radot harmonisku telpas mikroklimatu. Knauf no būvfizikas viedokļa drošie, bioloģiski pārbaudītie un sertificētie materiāli nodrošina veselīgu dzīves vidi. Tie atbilst WHO (Pasaules veselības organizācijas) normatīviem un Rozenhaimas (Vācija) Celtniecības bioloģijas centrs apliecina, ka materiāli ir vispiemērotākie cilvēka labsajūtai.

Knauf piedāvātās produkcijas sortiments Latvijā ir plašs: sausās būves sistēmas sienām, starpsienām un griestiem; sauso un pašizlīdzinošo lejamo grīdu sistēmas; apmetumi, dekoratīvie apmetumi un špakteles; fasāžu siltināšanas sistēmas; ugunsdrošie materiāli Knauf Fireboard; visplašākajam patērētāju lokam paredzētie Knauf Bauprodukte – flīžu līmes, silikoni un sadzīves ķīmija. Knauf piedāvā noslēgtu sistēmu risinājumu jo visus materiālus var saņemt no viena ražotāja – Knauf. Tas garantē kvalitāti, jo firmas produkcijas kontrole pastāvīgi uzrauga vairāk nekā 3000 sistēmu sastāvdaļas. Knauf piedāvā visjaunākās tehnoloģijas, servisa pakalpojumus, kā arī mašīnas un instrumentus.

Firmas tehnologi cieši sadarbojas ar būvniecības normatīvu komisijām visā pasaulē un savu iegūto pieredzi izmanto būvniecības speciālistu apmācībai. Latvijā Knauf sistēmu kvalitatīvu lietojumu nodrošina regulārie būvniecības speciālistu semināri jaunajā Sauriešu apmācību centrā, firmas līdzstrādnieku profesionālās konsultācijas būvobjektos un pastāvīgā Knauf sadarbība ar LR Izglītības iestādēm un profesionālajām asociācijām (sešu gadu laikā apmācīti 3000 cilvēku).

Dienas Bizness, 2000.g. 10.jūlijs