Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf ceļ pozitīvismu tūkstošiem

Knauf ceļ pozitīvismu tūkstošiem

15. un 16. jūlijā Salacgrīvā jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā Positivus 2011, ko ietekmīgi britu un ASV mediji ierindojuši starp labākajiem un būtiskākajiem Eiropas Rock & Pop mūzikas festivāliem.

SIA Knauf ar prieku piedalījās un atbalstīja festivālu, jo pasākuma pozitīvā ideja un augstvērtīgais organizatoriskais izpildījums pilnībā sasaucas ar Knauf zīmola filozofiju par kvalitatīvu un vienmēr patīkamu darbu ar labiem materiāliem un sistēmām, kas sniedz gandarījuma pilnu rezultātu.

Gatavojoties pasākumam, Knauf meistari izveidoja īpašu Positivus simbolu – 3 metrus augstu ģipša roku, kas attēlo O.K. simbolu. Stilīgā skulptūra atradās Knauf aktivitāšu zonā, piesaistot apmeklētāju uzmanību un mudinot tos fotografēties piemiņai. Festivāla laikā pasākuma dalībniekiem tika piedāvāts iepazīt unikālā celtniecības materiāla – ģipša – daudzveidību. Interesentiem bija iespēja veidot savas plaukstas atlējumu ģipsī un būvēt īpašu pozitīvo emociju sienu. Cilvēku atsaucība bija tik liela, ka 700 kg ģipša izkusa kā sniegs. Uz katras plaukstas nospieduma plāksnes to veidotāji atstāja arī savu autogrāfu vai kādu asprātīgu sveicienu. Paralēli radošajām aktivitātēm plašai auditorijai, Knauf uz festivālu aicināja arī savus pastāvīgos klientus, lai kopā baudītu lielisku mūziku, draudzīgu atmosfēru un neaizmirstamas brīvdienas.

Positivus 2011 organizatori jau atzinuši šī gada festivālu par līdz šim labāko un veiksmīgāko. Kopumā mūzikas un mākslas svētkus apmeklēja ap 20 000 cilvēku gan no Baltijas valstīm, gan Skandināvijas, gan Britu salām. Ar savu līdzdalību pasākumā SIA Knauf vēl un vēlreiz gan vietējai, gan starptautiskai sabiedrībai ir apliecinājis uzņēmuma laikmetīgo redzējumu, radošumu un atvērtību jaunām, pozitīvām idejām.

Knauf ceļ pozitīvismu tūkstošiem!