Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf - ar labāko reputāciju nozarē!

Knauf - ar labāko reputāciju nozarē!

27. maijā tika paziņoti 2010. gada Uzņēmumu Reputācijas TOP rezultāti. Kaut arī krīzes laikā bieži vien patērētājiem svarīgāka par uzņēmuma labo slavu šķiet tā piedāvāto produktu cena, augsta reputācija ir uzticamības, kvalitātes un ilgtspējas rādītājs. Reputācijas TOP analizē uzņēmuma produktus un pakalpojumus, darba devēja tēlu, korporatīvo komunikāciju, sociālo atbildību, starptautisko, kā arī nākotnes orientāciju un uzņēmuma atbildību pret vidi.

Kopējā uzņēmumu listē SIA Knauf šogad, salīdzinot ar pērno gadu, pakāpusies par 17 vietām un ieņem 62. pozīciju. Laikā, kad ar būvniecību saistītās nozares spēcīgi izjūt ekonomiskās krīzes ietekmi, reputācijas reitinga kāpums parāda uzņēmuma stabilitāti un pārdomāto politiku. Savukārt, Ieguves un apstrādes rūpniecības nozares topā uzņēmums Knauf nepārspēti ir labākais!

Reputācijas topu tradicionāli veido laikraksts Diena un aģentūra Nords Porter Novelli, piedaloties arī kompānijai Pohjoisranta Oy un Ph. D. Robertam Ķīlim. Viedoklis par uzņēmumiem ar augstāko reputāciju veidojies, aptaujājot 1000 Latvijas iedzīvotājus un 400 dažādu uzņēmumu vadības pārstāvjus.