Knauf Knauf
atpakaļ

Dienas TOP - līderpozīcija

Dienas TOP - līderpozīcija

Jūnijā nācis klajā laikraksta Diena un sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotais uzņēmumu Reputācijas tops 2008 – būtisks tirgus notikumu barometrs, kas skaidri ataino dažādu tirgus svārstību un aktivitāšu ietekmi uz uzņēmumu reitingiem. Respektablais tops tiek veidots jau ceturto gadu, un tāpat kā visus iepriekšējos gados, Knauf ir starp 150 Latvijas spēcīgākajiem uzņēmumiem. Ieguves un apstrādes rūpniecības uzņēmumu nozarē Knauf atrodas stabilā līderpozīcijā, bet kopējā sarakstā - ieņem 78. vietu, par 16 vietām uzlabojot savu pozīciju, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tādējādi Knauf ir ierindojies starp uzņēmumiem, kas pieredzējuši vislielāko reputācijas kāpumu!

Vērtējot uzņēmumus, tiek analizēti produkti un pakalpojumi, darba devēja tēls, korporatīvā komunikācija, sociālā atbildība, starptautiskā, kā arī nākotnes orientācija. Šī gada Reputācijas topa vērtējumam nācis klāt vēl viens – uzņēmuma atbildība pret vidi. Kopsavilkums šajos aspektos tad arī veido topu.

Eksperti atzīst, ka Knauf palīdzējusi zīmola klātbūtne ne tikai celtniecības objektos, bet arī dažādas sponsorēšanas un labdarības aktivitātes. Nozares attīstība skaidrojama ar tās eksporta potenciālu, noteicošais faktors tajā – orientācija uz nākotni.