Knauf Knauf
atpakaļ

Knauf un jaunie būvnieki Latvijas simtgadi atzīmē ar Cubo Cup

Knauf un jaunie būvnieki Latvijas simtgadi atzīmē ar Cubo Cup

2000. gadā gadsimta un tūkstošgades miju uzņēmums Knauf Latvijā sagaidīja ar jaunas ģipškartona ražotnes atklāšanu Sauriešos un Knauf Junior Trophy (KJT) – jauno profesionāļu konkursu sausās būves celtniekiem, kas vēsturē iegājis kā pirmais sausās būves konkurss Eirāzijā. Starts bija veiksmīgs abiem. Knauf izdevās atjaunot ģipškartona ražošanas tradīcijas Latvijā, savukārt Knauf Junior Trophy ir pāraudzis starptautiskā konkursā ar vairāk nekā 15 dalībvalstu piedalīšanos no Beļģijas līdz pat Kazahstānai.

Sagaidot Latvijas simtgadi, esam pieņēmuši jaunu izaicinājumu – Knauf Cubo Cup, kas turpina Knauf Junior Trophy konkursa tradīcijas jaunā ampluā, proti, trīs dimensijās. Demonstrējot akustikas, ugunsdrošības un siltumizolācijas performanci, jauniešu uzdevums ir uzbūvēt telpu, kas atbilst septiņām būtiskām prasībām. Visam jānotiek ļoti ātrā tempā – 7 stundas un māja gatava! Šādam izaicinājumam atsaucās septiņas no 14 republikas skolām - Liepājas Valsts tehnikums, Saldus tehnikums, Jelgavas Tehnikums, Priekuļu Tehnikums, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, kā arī Rīgas Celtniecības koledža.

Latvijā Cubo konstrukcijas pirmo reizi pielietoja 2006. gadā NATO samita vajadzībām. Vissvarīgākās darba grupu sēdes notika vairāk nekā 30 Cubo sistēmas telpās. Kopš tā laika Cubo sistēmu pieprasījums un popularitāte ir pieaugusi, pārsniedzot piedāvājumu. Īpaši izteikti tas jūtams Cubo speciālistu jomā, un tādēļ šis konkurss ir tik aktuāls un nepieciešams!

Knauf Cubo Cup ir pirmais modulārās būvniecības profesionālais konkurss pasaulē, kurš 17. un 18. maijā Liepājā dzims kopā ar vēju. Knauf Cubo Cup notiks vienlaikus ar Cash & Carry konkursu Liepājas Valsts Tehnikumā.

Jums ir unikāla iespēja abus konkursus vērot tiešraidē internetā. 2018. gada 17. - 18. maijā no pulksten 10:00 līdz 16:00 sekojiet līdzi konkursantu gaitām, sūtiet komentārus un atbalstiet savējos!

Lai vērotu konkursa norisi tiešraidē, aktivizējiet saiti https://www.facebook.com/KnaufLatvia/

Par Knauf Cubo vairāk lasiet šeit: http://www.knauf.lv/lv/tehniska-informacija/sistemas-faili/index.php

Informāciju sagatavoja:

Andris Veinbergs

SIA Knauf Tehniskais vadītājs

Tālr.: +37129225047

e-pasts: [email protected]