Knauf Knauf

Knauf Akadēmija

Weiter

Prieks varēt vairāk!

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē viena no vērtīgākajām īpašībām ir prasme plānot un maksimāli lietderīgi izmantot dārgo laiku. Darbs un atpūta parasti ir prioritātes. Toties sevis izglītošana laika trūkuma dēļ dažkārt paliek pabērna lomā.

Atbalstot ideju par izglītības milzīgo nozīmi profesionālajā darbā, Knauf SIA ir radījusi Knauf Akadēmiju - īpašu tālmācības programmu internetā. Tā paver iespēju iegūt Celtnieka, Zeļļa un Meistara kvalifikāciju sausajā būvē un apmešanā, uzlabot vispārējās un profesionālās zināšanas, kā arī sekot līdzi nozares attīstībai – jaunām tehnoloģijām un inovācijām būvmateriālu sektorā.

Knauf Akadēmija nodrošina iespēju mācīties izdevīgā laikā – vakaros vai brīvdienās. Izmantojot mācību programmas materiālus, iespējams apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktisku pieredzi par sauso būvi, vispārīgiem tās noteikumiem, konstrukcijām, ugunsdrošību, mitruma izolāciju, būvakustiku, apmešanu u.c., kā arī piedalīties semināros, pildīt dažādus testus un spēkoties zināšanās un prasmēs ar citiem audzēkņiem.

Knauf Akadēmija