Knauf Knauf

Knauf māja

Palīgs remontdarbos!

Knauf māja ir interneta vidē izveidots mājoklis, kura mērķis ir individuālam remontdarbu veicējam sniegt vienkāršu instrukciju būvdarbu veikšanai.

Weiter

Knauf mājā var izpētīt remonta procesus

Knauf mājā var izpētīt remonta procesus, “soli pa solim” iegūt remontdarbu aprakstu un saņemt nepieciešamo materiālu sarakstu. Knauf māja būs Tavs profesionāla meistara līdzvērtīgs padomdevējs remontdarbu veikšanā!

Knauf mājas telpās atrodami dažādi padomi par griestu, grīdas un visu veidu sienu izbūvi un apdari, ieteikumi par vispiemērotākajiem materiāliem, risinājumiem un visām nepieciešamajām darbībām.

Izveidot savu dzīves telpu efektīvāk un ekonomiskāk, modernāk un drošāk – tas ir bijis aktuāli vienmēr, tāpēc te ir parādīts, kā izbūvēt starpsienu, noflīzēt sienu vai grīdu, vai kā izveidot iekārtos griestus. Sekojot instrukciju norādēm, var saņemt informāciju par produktu izvēli – piemēram, kāda jāizvēlas grunts vai flīžu līme. Viss materiālu saraksts ir balstīts uz celtniecības produktu savstarpējo saderību, kas nodrošina kvalitatīvu rezultātu.

Tagad Tu visu vari izdarīt pats – lētāk, efektīvāk, kvalitatīvāk!

Knauf māja